Sprzedaż

współpraca przy sprzedaży nieruchomości

PROCES SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

KROK PO KROKU

STRATEGIA SPRZEDAŻY

analiza i plan działań

Na podstawie uzyskanych na pierwszym spotkaniu informacji, przygotuję analizę nieruchomości, zarówno pod kątem jej atrakcyjności, jak i aktualnej sytuacji na rynku. Zbadam konkurencję i przedstawię analizę, na podstawie, której określimy cenę ofertową nieruchomości. Przedstawię mój pomysł na sprzedaż i wstępny plan działań marketingowych, moich jak i biura. Po uzgodnieniu warunków współpracy, podpiszemy umowę pośrednictwa w sprzedaży Państwa domu, mieszkania, lub innej nieruchomości.

HOME STAGING I FOTOGRAFIA NIERUCHOMOŚCI

PRZYGOTOWANIE DOMU LUB MIESZKANIA DO SPRZEDAŻY

  • Home Staging powinien stać się standardem obowiązującym również na polskim rynku nieruchomości, wypierając tym samym oferty przygotowane w sposób niedbały. Home Staging to też nowoczesne myśleniem i wiedza o marketingu nieruchomości, którego efektem powinno być zawsze zawarcie transakcji satysfakcjonującej dla obu stron.

PRZESTRZEŃ

To jej najbardziej potrzebuje sprzedawane mieszkanie! Wynieś nadmiar mebli, zabierz zbędne rzeczy, dajmy mieszkaniu "pooddychać".
Sprzedaż nieruchomości Kraków

KOLORY

Jasne, harmonijne, stonowane i przyjazne dla oka. Kolory, które nie krzyczą. A pomieszczenie zaakcentuj wyrazistym detalem.

DETALE

To one podkreślają charakter miejsca... Czasami jasne, subtelne, eleganckie... Innym razem zdecydowane, mocne, obok których nie da się przejść obojętnie.

MOJA FOTOGRAFIA

Przykłady nieruchomości przygotowanych i sfotografowanych przeze mnie

Jestem skuteczna - sprawdź

Kliknij, zadzwoń i umów się na kawę, po której każde z nas zdecyduje czy chcemy ze sobą współpracować.

TOP