Dominika Dąbrowska

Twoja Agentka Nieruchomości
już nie musisz dalej szukać...

"Zorganizowana, Pracowita, Profesjonalna i Zawsze Uśmiechnięta"

Agentka Nieruchomości. Trenerka i prelegentka.

Znajomi mówią, że jestem ambitna i zdeterminowana, dając z siebie 200%.
Inspiruję też innych pośredników do zmian, a dla wielu, jak sami mówią, jestem motywacją do lepszej pracy. Od 2015 organizuję w Krakowie comiesięczne networkingowe spotkania - śniadania małopolskich pośredników nieruchomości.

Prowadzę szkolenia i warsztaty z narzędzi marketingu i sprzedaży nieruchomości. Jestem również zapraszana jako prelegent na konferencje, zarówno stacjonarne jak i online (w tym międzynarodowe). Moje artykuły dotyczące pracy agenta nieruchomości często publikowane w magazynach branżowych, zarówno online jak i w druku (zerknij do działu publikacje).

Jestem podwójną absolwentką Akademii Górniczo-Hutniczej - Wydziału Zarządzania oraz studiów podyplomowych "Szacowanie nieruchomości" na Wydziale Geodezji Górniczej i Inzynierii Środowiska.

Życie zawodowe zaczynałam w dziale windykacji jednego z polskich banków, a następnie przez prawie 5 lat pracowałam jako handlowiec w międzynarodowej firmie informatycznej tworzącej oprogramowanie do zarządzania logistyką transportową.

Wykształcenie techniczne (jestem magistrem inżynierem), analityczne myślenie oraz wieloletnie doświadczenie marketingowe i handlowe przekładam na kreatywne podejście do sprzedaży nieruchomości.

Pracuję tak, jakbym chciała być sama obsługiwana przy zakupie lub sprzedaży swojego mieszkania czy domu.

Moją największą pasją są podróże, góry i fotografowanie miejsc oraz ludzi. Kilka razy w roku pakuję plecak i przemierzam górskie szlaki czy też lecę w odległe zakątki świata. Zamiłowanie do podróży łączyłam też kilka raz z uczestnictwem w branżowych międzynarodowych konferencjach - m.in. w Las Vegas, w Australii jak i w wielu miastach europejskich. 

Zapraszam na kawę i niezobowiązującą rozmowę, po której każde z nas stwierdzi, czy jest zainteresowane współpracą.


Gdy koniec świata staje się początkiem życia

moja historia o tym, jak zostałam Agentką Nieruchomości

W 2019 roku, na potrzebę wernisażu zdjęć projektu Kobiety Krakowa autorstwa Barbary Bogackiej
stworzyłam "Mowę Mocy", czyli krótką historię mojego biznesu. Brzmiała ona tak:

Dzisiaj dumna i szczęśliwa Kobieta Krakowa. 9 lat temu nie było mi do śmiechu. 31. sierpnia 2010 dostałam wypowiedzenie z pracy na etat. Ja, jeden z najlepszych handlowców firmy. Nie zgodziłam się na porozumienie stron. Miałam godzinę na to by spakować swoje rzeczy, zostawić komputer i służbowy samochód.  Do ręki wręczono mi voucher na taksówkę. Nie było limitu km, więc jedyne czego dzisiaj żałuję, to tego, że nie pojechałam nad morze :-)

Dla mnie to był koniec świata. Niewiele oszczędności i brak pomysłu na siebie.

Wieczorem, po wylaniu litra łez, znalazłam ogłoszenie „Poszukiwany fotograf na pilny wyjazd zagraniczny”.  Kolejnego dnia wszystko działo się w szalonym tempie. Spotkanie z prawnikiem i wyjazd do Warszawy. Leciałam na Kretę, Rodos i Riwierę Turecką jako fotograf biura podróży.

Bogate portfolio oraz wywalczone w sądzie odszkodowanie z byłej firmy zaowocowały własnym biznesem, który ewoluował przez lata. Od fotografii nieruchomości, przez ich metamorfozy (home staging), po sprzedaż – kiedyś jako Agentka międzynarodowego Biura Nieruchomości, a dzisiaj niezależny ekspert i doradca. Połączyłam pasję do fotografii, miłość do podróży, wykształcenie marketingowe i doświadczenie sprzedażowe.

Pracuję tak, jakbym sama chciała być traktowana. Każdy klient jest dla mnie ważny, choć nie każdemu mogę pomóc. Rozwody, problemy finansowe, rodzinne kłótnie, niewłaściwe decyzje. Mnóstwo emocji a w ich centrum ja. Zamykam drzwi przeszłości i wręczam klucze do nowego lepszego życia.  Ja, być może i Twoja Agentka Nieruchomości.

Chcesz kupić lub sprzedać Nieruchomość?

Kliknij w poniższy przycisk i napisz do mnie

TOP