Dominika Dąbrowska

Twoja Agentka Nieruchomości
już nie musisz dalej szukać...

"Zorganizowana, Pracowita, Profesjonalna i Zawsze Uśmiechnięta"

Agenci Zespołu RE/MAX DUO

Agent Nieruchomości Zespołu Biur Nieruchomości RE/MAX DUO.
Ambasador RE/MAX Europe. Ekspert RE/MAX Polska. Trener i prelegent.

Znajomi mówią, że jestem ambitna i zdeterminowana, dając z siebie 200%.
Inspiruję też innych pośredników do zmian, a dla wielu, jak sami mówią, jestem motywacją do lepszej pracy. Od 2015 organizuję w Krakowie co miesięczne networkingowe spotkania - śniadania małopolskich pośredników nieruchomości.

Prowadzę warsztaty z fotografii nieruchomości jak i jestem zapraszana jako prelegent na konferencje, nie tylko branżowe. Moje artykuły dotyczące pracy agenta nieruchomości często publikowane w magazynach branżowych, zarówno online jak i w druku (zerknij do działu publikacje).

Moją największą pasją są podróże i fotografowanie miejsc oraz ludzi. Kilka razy w roku pakuję plecak i lecę w różne zakątki świata. Zamiłowanie do podróży przekładam też na uczestnictwo w międzynarodowych szkoleniach i konferencjach - od Las Vegas, przez Europę po Australię.

Pracuję tak, jakbym chciała być sama obsługiwana przy zakupie lub sprzedaży swojego mieszkania czy domu.

Zapraszam na kawę i niezobowiązującą rozmowę, po której każde z nas stwierdzi czy jest zainteresowane dalszą współpracą.


W 2018 centrala RE/MAX Europe przyznała mi tytuł AMBASADORA RE/MAX.

To specjalnie wyróżnienie przyznawane Agentom Nieruchomości, którzy swoją postawą i zaangażowaniem wyróżniają się na tle innych osób.

Your RE/MAX story makes you a valuable asset to our program and we are excited by the prospect of embarking a fruitful partnership with you.

Również moją aktywność i zaangażowanie doceniła centrala RE/MAX w Denver i nagrodziła mnie biletem na konferencję Asia Pacific Convencion w Indiach w 2019.

Jak zostałam Agentką Nieruchomości, czyli moja historia.

Na potrzebę wernisażu zdjęć projektu Kobiety Krakowa, którego byłam uczestniczką,
stworzyłam "Mowę Mocy", czyli krótką historię mojego biznesu. Brzmi ona mniej więcej tak:

Dzisiaj dumna i szczęśliwa Kobieta Krakowa. 9 lat temu nie było mi do śmiechu. 31. sierpnia 2010 dostałam wypowiedzenie z pracy na etat. Ja, jeden z najlepszych handlowców firmy. Nie zgodziłam się na porozumienie stron. Miałam godzinę na to by spakować swoje rzeczy, zostawić komputer i służbowy samochód.  Do ręki wręczono mi voucher na taksówkę. Nie było limitu km, więc jedyne czego dzisiaj żałuję, to że nie pojechałam nad morze :-)

Dla mnie to był koniec świata. Zero oszczędności i brak pomysłu na siebie.

Wieczorem, po wylaniu litrów łez, znalazłam w internecie ogłoszenie „Poszukiwany fotograf na pilny wyjazd zagraniczny”.  Kolejnego dnia wszystko działo się w szalonym tempie. Spotkanie z prawnikiem i wyjazd do Warszawy. Leciałam na Kretę, Rodos i Riwierę Turecką jako fotograf biura podróży. Bogate portfolio oraz wywalczone w sądzie odszkodowanie z byłej firmy zaowocowały własnym biznesem, który ewoluował przez lata. Od fotografii nieruchomości, przez ich metamorfozy (home staging), po sprzedaż – dzisiaj jako Agentka Międzynarodowego Biura Nieruchomości REMAX Duo. Połączyłam pasję do fotografii, miłość do podróży, wykształcenie marketingowe i doświadczenie sprzedażowe.

Pracuję tak, jakbym sama chciała być traktowana. Każdy klient jest dla mnie ważny, choć nie każdemu mogę pomóc. Rozwody, problemy finansowe, rodzinne kłótnie, niewłaściwe decyzje. Mnóstwo emocji a w ich centrum ja. Zamykam drzwi przeszłości i wręczam klucze do nowego lepszego życia.
Ja, być może i Twoja Agentka Nieruchomości.

Chcesz kupić lub sprzedać Nieruchomość?

Kliknij w poniższy przycisk i napisz do mnie

TOP