Dominika Dąbrowska

Twoja Agentka Nieruchomości
już nie musisz dalej szukać...

"Zorganizowana, Pracowita, Profesjonalna i Zawsze Uśmiechnięta"

Agentka Nieruchomości. Trenerka i prelegentka.

Znajomi mówią, że jestem ambitna i zdeterminowana, dając z siebie 200%.
Inspiruję też innych pośredników do zmian, a dla wielu, jak sami mówią, jestem motywacją do lepszej pracy. Od 2015 organizuję w Krakowie comiesięczne networkingowe spotkania - śniadania małopolskich pośredników nieruchomości.

Prowadzę szkolenia i warsztaty z narzędzi marketingu i sprzedaży nieruchomości. Jestem również zapraszana jako prelegent na konferencje, zarówno stacjonarne jak i online (w tym międzynarodowe). Moje artykuły dotyczące pracy agenta nieruchomości często publikowane w magazynach branżowych, zarówno online jak i w druku (zerknij do działu publikacje).

Moją największą pasją są podróże i fotografowanie miejsc oraz ludzi. Kilka razy w roku pakuję plecak i lecę w różne zakątki świata. Zamiłowanie do podróży przekładam też na uczestnictwo w międzynarodowych konferencjach - od Las Vegas, przez Europę po Australię.

Pracuję tak, jakbym chciała być sama obsługiwana przy zakupie lub sprzedaży swojego mieszkania czy domu.

Zapraszam na kawę i niezobowiązującą rozmowę, po której każde z nas stwierdzi czy jest zainteresowane dalszą współpracą.


Jak zostałam Agentką Nieruchomości, czyli moja historia.

Na potrzebę wernisażu zdjęć projektu Kobiety Krakowa, którego byłam uczestniczką,
stworzyłam "Mowę Mocy", czyli krótką historię mojego biznesu. Brzmi ona mniej więcej tak:

Dzisiaj dumna i szczęśliwa Kobieta Krakowa. 9 lat temu nie było mi do śmiechu. 31. sierpnia 2010 dostałam wypowiedzenie z pracy na etat. Ja, jeden z najlepszych handlowców firmy. Nie zgodziłam się na porozumienie stron. Miałam godzinę na to by spakować swoje rzeczy, zostawić komputer i służbowy samochód.  Do ręki wręczono mi voucher na taksówkę. Nie było limitu km, więc jedyne czego dzisiaj żałuję, to że nie pojechałam nad morze :-)

Dla mnie to był koniec świata. Zero oszczędności i brak pomysłu na siebie.

Wieczorem, po wylaniu litrów łez, znalazłam w internecie ogłoszenie „Poszukiwany fotograf na pilny wyjazd zagraniczny”.  Kolejnego dnia wszystko działo się w szalonym tempie. Spotkanie z prawnikiem i wyjazd do Warszawy. Leciałam na Kretę, Rodos i Riwierę Turecką jako fotograf biura podróży. Bogate portfolio oraz wywalczone w sądzie odszkodowanie z byłej firmy zaowocowały własnym biznesem, który ewoluował przez lata. Od fotografii nieruchomości, przez ich metamorfozy (home staging), po sprzedaż – kiedyś jako Agentka Międzynarodowego Biura Nieruchomości, a dzisiaj niezależny ekspert i doradca. Połączyłam pasję do fotografii, miłość do podróży, wykształcenie marketingowe i doświadczenie sprzedażowe.

Pracuję tak, jakbym sama chciała być traktowana. Każdy klient jest dla mnie ważny, choć nie każdemu mogę pomóc. Rozwody, problemy finansowe, rodzinne kłótnie, niewłaściwe decyzje. Mnóstwo emocji a w ich centrum ja. Zamykam drzwi przeszłości i wręczam klucze do nowego lepszego życia.
Ja, być może i Twoja Agentka Nieruchomości.

Chcesz kupić lub sprzedać Nieruchomość?

Kliknij w poniższy przycisk i napisz do mnie

TOP