Referencje

od moich klientów

 • We had an enormous pleasure working with Dominika in 2023 and we were very pleased with her assistance: she demonstrated an exceptional level of professionalism, expertise and dedication when we worked together.Dominika was incredibly responsive and proactive in addressing any questions or concerns we had along the way. She was always readily available to communicate and went above and beyond to ensure that we felt supported and informed at every step - this was important to us as newcomers to Krakow.I would highly recommend Dominika and her team to anyone in search of a top-notch real estate agent. Five stars all around!
  Eva & Stanislaw, luty 2024
 • Z panią Dominika miałem przyjemność współpracować dwukrotnie. Jej działania - począwszy od konsultacji prawnych, poprzez przygotowanie oferty, zorganizowania dnia otwartego i kontakt z potencjalnymi klientami - przyniosły oczekiwany efekt. Pani Dominika pomogła a właściwie sprzedała dla mnie niełatwy temat - lokal zlokalizowany w przyziemiu. Ze strona kupująca uzgodniła wszelkie szczegóły a same formalności przebiegły w expresowym tempie. Sama kwota na jaka opiewała transakcja była dla mnie w pełni satysfakcjonujaca. Po złapaniu oddechu ponownie podjęliśmy współpracę, tym razem szukaliśmy mieszkania. Miałem jasno określone kryteria co do lokalizacji, ilości pomieszczeń jak i budżetu, nie interesowały mnie kompromisy. W roli agenta klienta kupującego również pełen profesjonalizm, po wytypowaniu interesującej mnie oferty sprzedaży, wykonywała pierwszy telefon, jej doświadczenie zawodowe pozwalało po kilkuminutowej rozmowie zebrać wszystkie informacje o stanie prawnym, technicznym, kosztach eksploatacji jak i możliwościach negocjacji. O połowie tych kwestii w ogóle osobiście bym nie pomyślał. W efekcie kupiłem świetne mieszkanie w pełni spełniające wymagania, na dogodnych dla mnie warunkach i to z oferty która nie zdążyła zostać nawet opublikowana. Reasumując pani Dominika jest profesjonalistka w każdym calu, drobiazgowa i skrupulatna, przeprowadzi cała transakcje szybko i sprawnie jednoczenie dbając o każdy aspekt w tak ważnych i niejednokrotnie życiowych dla nas decyzjach. Z całego serca polecam i jeżeli będę kiedykolwiek potrzebował usług agenta nieruchomości z pewności wybiorę ponownie jej numer.
  Mariusz Nowak, Kraków czerwiec 2022
 • Profesjonalizm w pełni. Z panią Dominiką czuliśmy się bezpiecznie, cały proces sprzedaży naszej niełatwej nieruchomości był bardzo rzetelnie prowadzony. Pani Dominika ma ogromną wiedzę i doświadczenie. W pełni rekomendujemy współpracę.Dominika Dąbrowska is a very professional real estate agent. We felt safe with her, the whole process of selling our difficult to sell property was conducted very reliably. Dominika has great knowledge and experience. We fully recommend cooperation.
  Agnieszka Biernacka - Szpunar, październik 2023
 • Korzystaliśmy z usług pani Dominiki przy okazji sprzedaży kawalerki w Krakowie. Z wielką przyjemnością polecamy tę współpracę - proces przeszedł błyskawicznie i wzorowo. Pani Dominika potrafi umiejętnie korzystać ze swojego doświadczenia i znajomości branży - zapewniła nam potrzebną wiedzę, opiekę, serdeczność i poczucie bezpieczeństwa. Cały proces sprzedaży to z nią łatwizna - zapewnia wsparcie na każdym kroku :)
  Martyna Orlik, wrzesień 2023
 • Gorąco polecam. Współpraca z panią Dominiką na najwyższym poziomie. Dała się poznać jako profesjonalistka, w pełni zaangażowana i zawsze chętna do pomocy. Nie wyobrażam sobie lepszej komunikacji i wsparcia ze strony drugiego człowieka. Sympatyczne i radosne usposobienie stanowią przemiły dodatek do całości.
  Katarzyna Piwowarczyk, sierpień 2023
 • Realizacja umowy z Panią Dominiką to czysta przyjemność. Krótko mówiąc sprawnie, szybko, pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera. Szczerze polecam.
  Alicja Karp, Kraków lipiec 2022
 • Pani Dominika Dąbrowska, doradca do spraw marketingu i sprzedaży nieruchomości, pośredniczyła w sprzedaży mojego mieszkania w Krakowie w okresie od czerwca do grudnia 2018 roku i doprowadziła do zawarcia transakcji.

  Pragnę wyrazić uznanie dla pracy Pani Dominiki, która wykazała się dużą inicjatywą, aktywnością, zaangażowaniem i odpowiedzialnością podczas całego okresu trwania misji jakiej się podjęła. Działając w ramach określonej przez nią strategii, Pani Dominika utrzymywała ze mną stały kontakt, referując dokładnie podejmowane przez nią działania w ramach zgłoszonej oferty sprzedaży mieszkania, dyskutując ze mną na ten temat na każdym etapie pracy.Dokładna, skrupulatna i bardzo energiczna Pani Dominika charakteryzuje się miłym, bezpośrednim sposobem bycia, jest osoba pogodną i budzącą zaufanie. Do zagadnienia sprzedaży podeszła realistycznie. Jest rzeczowa i nie skażona marketingową maskarada jaką stosują czasem pracownicy agencji nieruchomości.Pani Dominika Dąbrowska jest z całą pewnością osobą godną polecenia przy realizacji transakcji kupna - sprzedaży.
  Klient z Portugalii, Lizbona 11.02.2019
 • Dominika, Thank you very much for the time and effort you have put in for finding a home for us, especially as Christmas and New year was nearing. The house is very nice and close to the tram station as requested. We know it was really difficult for you as most of the homes were rented out by the time you had contacted the owners, our heartfelt appreciation for this.
  Darshana Ramachandran and Shanu Surendran
 • Bardzo konkretna, profesjonalna i przemiła współpraca. Pani Dominika pomogła nam ze wszystkimi formalnościami, przedstawiła opcje, dała kontekst, który pozwalał lepiej przygotować się do decyzji. Jesteśmy ogromnie zadowoleni. Zakup nieruchomości poszedł naprawdę sprawnie. Polecamy!
  Sylwia Hennek, Kraków dnia 05.01.2020
 • Jestem bardzo zadowolona z działań Pani Dominiki Dąbrowskiej. Działa w sposób przemyślany i profesjonalny.
  Agnieszka Cywińska-Olma Kraków dnia 29.07.2019
 • Pani Dominiko, Bardzo serdecznie dziękujemy za nieocenioną pomoc w sprzedaży mieszkania. Wskazówki co do zmian w wyglądzie mieszkania okazały się bardzo trafione i ich realizacja z pewnością pozytywnie wpłynęła na bardzo sprawną finalizację transakcji, jak również podniesienie standardu nieruchomości. Nadal jesteśmy pozytywnie zaskoczeni faktem, że mieszkanie zostało sprzedane w 4 dni i za cenę o 5% wyższą od ofertowej.
  Dziękujemy za sprawny kontakt i profesjonalizm, a w szczególności duże zaangażowanie, którego doświadczyliśmy na każdym etapie współpracy.
  Tomasz i Marta Walczak, grudzień 2018
 • Dominiko!Wypoczywając już na naszej "Białorusi", na kanapie, w oparach herbaty pragniemy podziękować ci, za prowadzenie nas przez ciemną dżunglę pełną tajemniczych nieruchomości, stworów całkiem przyjaznych i tych bardziej strasznych. Dziękujemy Ci, że pełniłaś rolę "dobrej wróżki", która pomogła kopciuszkom trafić do wymarzonego pałacu ;) Dzięki Tobie obyło się bez obcinania palców i pięt, Ty pomogłaś oddzielić ziarna od piachu, czarodziejską różdżką zmieniłaś naszą tożsamość, co tylko wyszło nam na dobre :) Dziękujemy z całego serca za fachową pomoc, cierpliwość, otwartość i życzymy Ci, byś i Ty, mogła przeżywać tak pozytywne emocje, jakich my teraz doświadczamy!
  Daria i Marcin, Kraków, lipiec 2017
 • Bardzo chcemy podziękować Dominice Dąbrowskiej za jej profesjonalizm i niesamowite zaangażowanie. Oddaliśmy w jej ręce nasze mieszkanie i bez namysłu zrobilibyśmy to ponownie. Każdemu, kto chce sprzedać lub kupić nieruchomość, z czystym sumieniem polecamy Dominikę i REMAX. Jeszcze raz dziękujemy,
  Małgorzata i Szymon Jachim, listopad 2017
 • (...) Jeśli przyjdzie nam kiedyś kupić kolejne mieszkanie, to raz jeszcze będziemy współpracować z Dominiką. Życie było by znacznie prostsze i przyjemniejsze, gdyby na każdej płaszczyźnie trafiałoby się na takich ludzi jak Dominika
  Ewka i Marek
 • Jeszcze raz bardzo dziekujemy za pomoc w sprzedazy mieszkania.Cala akcja przebiegla tak blyskawicznie że do dzisiaj niedowierzamy,że mozna to było tak sprawnie i zarazem fachowo poprowadzić.Dziękujemy też ,że była Pani dostępna na każde zawołanie ,również w sytuacjach awaryjnych.Oczywiście polecamy Panią jako osobę kompetentną,skuteczną i bardzo życzliwą. Niebawem odezwą się znajomi z prośbą o pomoc przy sprzedaży domu.Pozdrawiamy serdecznie i za wszystko dziękujemy
  W.K. Stanisławscy, Warszawa, 17.11.2017
 • Dominika, Thank you very much for the time and effort you have put in for finding a home for us, especially as Christmas and New year was nearing. The house is very nice and close to the tram station as requested. We know it was really difficult for you as most of the homes were rented out by the time you had contacted the owners, our heartfelt appreciation for this.
  Darshana Ramachandran and Shanu Surendran
 • Bardzo dziękujemy za sprawną sprzedaż mieszkania i miłe doświadczenia. Z pewnością będziemy polecać Panią wszystkim potrzebującym ;)
  Magdalena i Piotr, Kraków, styczeń 2018
 • Współpraca z Panią to czysta przyjemność. Sprzedaż mieszkania, wydawałoby się całkiem prosta, faktycznie okazała się wyzwaniem. Sama nie dałabym rady, a z Pani pomocą udało się znaleźć rozwiązanie zadowalające obie strony. Bardzo dziękuję za pomoc oraz wsparcie. Życzę Pani kolejnych skutecznych transakcji i zadowolonych klientów.
  Barbara Cieślak, Kraków, 21.08.2018
 • Bardzo dziękujemy za pomoc w doprowadzeniu do realizacji sprzedaży nieruchomości. Oczywiście, specjalne podziękowania za zaangażowanie i wkład pracy dla Pani Dominiki Dąbrowskiej.
  K i M, kwiecień 2018
 • Dziękujemy za pomoc, za wysoki poziom profesjonalizmu i za ciężką pracę pośrednika, którą po przejściu całego procesu jeszcze bardziej doceniamy. Jest Pani bardzo profesjonalnym pośrednikiem, z wysoką kulturą osobistą, zawsze dostępna, a przy tym wszystkim niezwykle skuteczna :)
  Życzymy powodzenia w przyszłości i na pewno będziemy Panią polecali dalej!
  Donata i Mateusz Koreń, Berlin, 9.11.2018r.
 • O współpracy z Dominiką możemy pisać tylko pozytywy. Ale przede wszystkim sam jej efekt - dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem od południowej strony z widokiem na zieleń. Mieszkanie, które spełnia wszystkie nasze oczekiwania - a tych mieliśmy raczej nie mało, nie mówiąc już o tym, że interesowały nas dość konkretne lokalizacje. Z mieszkania jesteśmy baaaardzo zadowoleni. Ale w przypadku Dominiki pisanie o samym efekcie naszej współpracy to zdecydowanie za mało. Ta przebiegała profesjonalnie od samego początku do końca. Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt dokładnego omówienia różnych opcji, jakie mogą nam się przytrafić podczas współpracy i ustalenie warunków działania dla nich. Początek bardzo dobry - potem sam proces poszukiwań i tutaj wszystko wzorowo. Pełne zaangażowanie Dominiki, stały kontakt i logistyczne rozplanowywanie wszystkiego. Kolejnym wielkim plusem są oględziny mieszkania z Dominiką, cóż, doświadczenie nieuchronnie robi swoje. Zadane przez Dominikę pytania i zwrócenie uwagi na z pozoru nieistotne szczegóły mogą przesądzić o ostatecznej decyzji. Dominika również negocjowała cenę mieszkania w naszym imieniu - raz jeszcze powtórzymy, doświadczenie robi swoje :) Po znalezieniu mieszkania i podpisaniu umowy przedwstępnej współpraca z Dominiką cały czas trwała dalej. A to bank się dopatrzył jakiś rozbieżności w dokumentach a to brakowało jakiegoś zaświadczenie ze spółdzielni - tutaj Dominika koordynowała to wszystko, a my tylko dostawaliśmy informacje na jakim etapie są dane sprawy i dokładne wytyczne, co do załatwień, które leżały po naszej stronie. Współpraca z Dominika trwa od samego początku poszukiwań do momentu przekazania kluczy. A wszystko to w koleżeńskiej atmosferze :)
  Ewka i Marek
 • Pani Dominiko, Chcielibyśmy Pani bardzo podziękować za nieocenioną pomoc przy sprzedaży nieruchomości. Jako agent, wykazała się Pani ogromną skutecznością i w krótkim czasie sprzedała Pani nasze mieszkanie, mimo iż ja w to nie wierzyłam. Byla Pani też ogromnym wsparciem podczas kończącego się, lub chyba właściwej byłoby powiedzieć - niekończącego się remontu. Nie wiem, jakbym to przetrwała bez Pani wsparcia oraz absolutnie indywidualnego podejścia. Emocji było dużo, niestety tak się dzieje, gdy inwestycja mieszkaniowa nie jest przemyślana i dostosowana do potrzeb. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.
  A i J, Kraków, 16.09.2019
 • Dziękujemy naszej agentce Dominice Dąbrowskiej. Bez niej zmiana, którą planowaliśmy nie byłaby możliwa. Była mózgiem całej operacji, dając wytchnienie naszym mózgom, gospodynią spotkań z klientami, cierpliwą negocjatorką, pocieszycielką w trudnych chwilach, aż - trochę niepostrzeżenie - stała się kimś więcej niż osobą, z którą połączyły nas sprawy zawodowe. Po prostu przyjaciółką domu.
  Magda i Kasper, Kwiatonowice, czerwiec 2021
 • Transakcja sprzedaży nieruchomości zrealizowana niezwykle sprawnie i w bardzo krótkim czasie. Pani Dominika swoim profesjonalnym podejściem i zaangażowaniem dała mi poczucie bezpieczeństwa i komfortu „nieprzejmowania się”. Dopilnowała wszystkich formalności, załatwiła potrzebne zaświadczenia. Kompetencja na najwyższym poziomie. Z pełnym przekonaniem polecam!
  Aldona, Kraków, październik 2021
 • Bardzo dziękujemy za owocną współpracę, za tak profesjonalną pracę. Tak, jak Pani mówiła, pracuje Pani kompleksowo i na wysokim poziomie :) doceniamy zawłaszcza na nasza obecna sytuację mieszkaniową, gdzie ciężko byłoby nam załatwić wszystko zdalnie. Miałam poczucie od początku, że to był dobry wybór i wszystkim kupującym, sprzedającym będę życzyć takiej agentki. Bardzo dziękujemy!
  Barbara i Paweł, Rzeszów, grudzień 2021
TOP